Atribuită
Cumpărare directă
1) Asigurare CASCO pentru CAMION RENAULT capacitate cilindrica: 5132 cm; tonaj: 13300 kg; putere: 177kw an fabricatie 2016 Valabilitate:12 luni incepand cu data de 30.03.2021- 29..03.2022 Prima de asigurare: 3910.70 ron. 2) Asigurare RCA pentru REMORCA PRONAR , 0 cmc , tonaj= 7200 kg, an fabricatie 2013. Prima de asigurare ; 266.5 ron. Valabilitate :12 luni in perioada 02.04.2021-01.04.2022. Mod de plata integral. Prima totala: 4177.20 lei
- Număr anunț
- DA27634990
- Autoritate contractantă
- COMUNA FELDIOARA (PRIMARIA COMUNEI FELDIOARA) (CUI 4728326)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.177 RON
- Valoare atribuită
- 4.177 RON
- Data publicării
- 23.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.