Atribuită Cumpărare directă

AUTOTURISM DACIA LOGAN CC 898 / PUTERE 66 KW / MASA 1545 VAL.31.03.2021 PANA LA 30.03.2022 - 12 LUNI PRIMA ASIGURARE 1.078.30 RON / 12 LUNI

Număr anunț
DA27613884
Autoritate contractantă
Liceul Agricol Poarta Alba (CUI 4300663)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078 RON
Valoare atribuită
1.078 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
19.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.078 RON

din 1.078 RON estimat