Atribuită
Cumpărare directă
CASCO la auto Dacia Logan , an fabricatie 2006, 1598 cmc, 64 kw, Riscuri:Avarii, Furt total și parțial,Daune provocate de vandalism, riscuri civile, avarii autori necunoscuți, substanțe chimice sau corozive, animale, Daune produse exclusiv suprafețelor vitrate. Durata:-12 luni; Prima de asigurare este de 781,40 lei; plata integrala. Valabilitate 24/03/2021-23/03/2022 RCA la auto Renault Mascott, an fabricatie 2007, 2953 cmc, 6500 kg,95 kw, 3 locuri, durata 12 luni; plata integrala de 1366,79 lei; Valabilitate : 21.03.201-20.03.2022 conform ofertei
- Număr anunț
- DA27574906
- Autoritate contractantă
- BIBLIOTECA JUDETEANA"OCTAVIAN GOGA (CUI 4485731)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.148 RON
- Valoare atribuită
- 2.148 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.