Atribuită Cumpărare directă

Oferta de asigurare RCA pentru autoturism VOLKSWAGEN CARAVELLE, cap.cil.1896, putere 62kw, nr. locuri 9,masa max autorizata 2800kg. Perioada asigurata 1 an, incepand cu 25.03.2021, pana la 24.03.2022. Prima de asigurare 597.83 lei.

Număr anunț
DA27537771
Autoritate contractantă
COMUNA SCOBINTI (CUI 4541270)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
598 RON
Valoare atribuită
598 RON
Data publicării
09.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

598 RON

din 598 RON estimat