Atribuită
Cumpărare directă
Casco pentru AUTOTURISM DE TEREN NISSAN PATHFINDER, AN FABR.2006, MASA MAX.2880 kg, CAP.CIL 2488 cm3,PUTERE 128 kw, SUMA ASIGURATA : 36.606,00 RON PRIMA ASIGURARE 3.223,40 RON PLATA PRIMA : INTEGRAL FRANSIZA: 0% VALABILITATE :12 LUNI 30.032021-29.03.2022
- Număr anunț
- DA27664871
- Autoritate contractantă
- Agentia pentru Protectia Mediului Tulcea (CUI 4994689)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.223 RON
- Valoare atribuită
- 3.223 RON
- Data publicării
- 29.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 29.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.