Atribuită
Cumpărare directă
Oferta de asigurare facultativa de incendiu si alte riscuri – Phoenix Riscuri asigurate: Incendiu, Trăsnet, Explozie, Căderea sau prăbuşirea unui aparat de zbor, Calamitati Naturale/Fenomene atmosferice: Cutremur de pamant, Alunecare/prabusire de teren, Inundaţie, viitura, Furtuna, vijelie, Ploaie torentiala, Grindină, Uragan, tornada, Greutatea stratului de zăpadă sau de gheata, Avalanse de zăpadă Alte Riscuri: Greve, revolte, tulburari civile, Vandalism, Caderea accidentala de corpuri ce nu sunt parte a bunurilor asigurate, Boom sonic, -Furt prin efractie sau prin acte de talharie – bunuri de natura continutului, SA totala:18.775.693 lei-din care SA cladire:18.775.693lei. Fransiza 2% din suma asigurata totala pentru riscul de cutremur de pamant. Prima de asigurare 12 luni: 17.885,41 lei,valabilitate:17.03.2021-16.03.2022. Modalitatea de plata:integral.
- Număr anunț
- DA27583658
- Autoritate contractantă
- COMUNA RECEA (CUI 3627757)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.885 RON
- Valoare atribuită
- 17.885 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.