Atribuită Cumpărare directă

rca 12 luni, auto dacia logan, prima asig. 715.16 lei tip auto: autoturism Dacia logan cap cil: 1461 putere: 50 masa maxima: 1600 nr. locuri: 5 an fabricatie: 2007 valabilitate 04.03.2021-28.02.2022

Număr anunț
DA27487833
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Tribunalul Giurgiu (CUI 5843153)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
715 RON
Valoare atribuită
715 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

715 RON

din 715 RON estimat