Atribuită Cumpărare directă

Asigurare Phoenix incepind din 06.03.2021: - asigurare cladire, suma asigurata 3.000.000 lei: - riscuri asigurate:acoperire cuprinzatoare - prima totala de asigurare, cu plata integrala: 2.308,26 lei. Plata integrala

Număr anunț
DA27524511
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66513200-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.308 RON
Valoare atribuită
2.308 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.308 RON

din 2.308 RON estimat