Atribuită
Cumpărare directă
asigurare: CASCO, Tip inmatriculare: inregistrat MAI 41772, Tip auto: Autoturism, Marca DACIA LOGAN, capacitate cilindrica 1149 cc, putere 55 kw, nr locuri 5, masa maxima 1505 kg, valabilitate 12 luni, incapand cu data de 31.03.2021 , prima de asigurare totala = 894 lei, cu plata integral.
- Număr anunț
- DA27640599
- Autoritate contractantă
- Institutia Prefectului Judetul Alba (CUI 4562664)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 894 RON
- Valoare atribuită
- 894 RON
- Data publicării
- 24.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.