Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de asigurare obligatorie pentru locuințele de serviciu aflate în domeniul privat al județului Tulcea, conform specificatiilor din caietul de sarcini atasat. Ofertantul va transmite autoritatii contractante oferta de pret intocmita, conform caietului de sarcini, pana la data de 17.03.2021, pe adresa de email oana.mihaila@cjtulcea.ro, pe fax la nr. 0240 516 538 sau o va depune la registratura Consiliului Judetean Tulcea din strada Pacii nr. 20. Prin acceptarea achizitiei in SEAP ofertantul isi insuseste în totalitate si isi asuma respectarea specificatiilor caietului de sarcini.
- Număr anunț
- DA27575292
- Autoritate contractantă
- JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.644 RON
- Valoare atribuită
- 6.644 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.