Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare Cabina cu acoperis de aluminiu si ferestre laterale PVC ,pentru buldozer acvatic . Risc asigurat: eveniment viitor posibil dar incert şi menţionat în condiţiile de asigurare la Capitolul III, care are drept efect pierderea, avarierea sau distrugerea bunului/bunurilor asigurate şi la producerea căruia Asigurătorul îşi asumă răspunderea de a plăti despăgubirea. Prima de asigurare 153.85 lei Perioada valabilitate 12 luni 03.03.2021-18.02.2022
- Număr anunț
- DA27495181
- Autoritate contractantă
- UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66515200-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 154 RON
- Valoare atribuită
- 154 RON
- Data publicării
- 02.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.