Atribuită Cumpărare directă

Asigurare CASCO Remorca peridoc pentru transport si lansare la apa buldozer acvatic CONVER C96 cu 3 axe,Marca ESD REMA 3500AE Risc asigurat: eveniment viitor posibil dar incert şi menţionat în condiţiile de asigurare la Capitolul II, care are drept efect pierderea, avarierea sau distrugerea bunului/bunurilor asigurate şi la producerea căruia Asigurătorul îşi asumă răspunderea de a plăti despăgubirea. Prima de asigurare 1243.40 lei,plata integrala Perioada valabilitate 12 luni 03.03.2021-02.03.2022

Număr anunț
DA27495213
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243 RON
Valoare atribuită
1.243 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243 RON

din 1.243 RON estimat