Atribuită Cumpărare directă

1.Asigurarea utilajelor de constructii si a altor instalatii speciale Motostivuitor HYUNDAI 30D-9E Risc asigurat: eveniment viitor posibil dar incert şi menţionat în condiţiile de asigurare la Capitolul III, care are drept efect pierderea, avarierea sau distrugerea bunului/bunurilor asigurate şi la producerea căruia Asigurătorul îşi asumă răspunderea de a plăti despăgubirea. Prima de asigurare 881.38 lei,plata integrala Perioada valabilitate 12 luni 03.03.2021-02.03.2022

Număr anunț
DA27495239
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA STANCUTA (CUI 4874771)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66515200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
881 RON
Valoare atribuită
881 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

881 RON

din 881 RON estimat