Atribuită
Cumpărare directă
achizitie CASCO pentru : - AUTOTURISM, DACIA DUSTER, B204MMW Cap cilindrica/putere - 1461/ 80 nr locuri/ Masa max aut -5 / 1875 kg Valabilitate 12 luni in perioada 21.03.2022până la: 20.03.2022 Prima de asigurare CASCO= 903.2RON Mod de plata= integral - AUTOTURISM, DACIA DUSTER, B201MMW Cap cilindrica/putere - 1461/ 80 nr locuri/ Masa max aut -5 / 1875 kg Valabilitate 12 luni in perioada 21.03.2022până la: 20.03.2022 Prima de asigurare CASCO= 903.2RON Mod de plata= integral TOTAL: 1806.40 LEI
- Număr anunț
- DA27535268
- Autoritate contractantă
- CASA NATIONALA DE PENSII PUBLICE (CUI 13574005)
- Furnizor / câștigător
- ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.806 RON
- Valoare atribuită
- 1.806 RON
- Data publicării
- 09.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.