Atribuită Cumpărare directă

Asigurare auto Casco autoturism Dacia Duster, 2018, 1461 cilindri,putere 85 kw, masa 1933 kg. Prima anuala 1241,30 lei, plata integrala, fara fransiza.

Număr anunț
DA27551075
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.241 RON
Valoare atribuită
1.241 RON
Data publicării
10.03.2021 00:00
Data finalizării
12.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.241 RON

din 1.241 RON estimat