Atribuită Cumpărare directă

,SERVICII CONSULTANTA FSUE- pentru proiectul ,,Reabilitare si modernizare drumuri in comuna Coarnele Caprei, judetul Iasi

Număr anunț
DA27529728
Autoritate contractantă
COMUNA COARNELE CAPREI (CONSILIUL LOCAL COARNELE CAPREI) (CUI 4541238)
Furnizor / câștigător
EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
Cod CPV
79400000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.000 RON
Valoare atribuită
67.000 RON
Data publicării
08.03.2021 00:00
Data finalizării
09.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.000 RON

din 67.000 RON estimat