Atribuită
Cumpărare directă
Servicii elaborare D.A.L.I., Studiu de Fezabilitate (lucrari noi)/D.A.L.I. (lucrari de interventie), Studiu topografic, Studiu geotehnic si expertiza tehnica, audit energetic, pentru obiectivul de investitie : ,,Reabilitare, modernizare si dotare camin cultural, sat Muncelu de Sus, comuna Mogosesti-Siret, jud. Iasi,,
- Număr anunț
- DA27587803
- Autoritate contractantă
- COMUNA MOGOSESTI-SIRET (CUI 4541343)
- Furnizor / câștigător
- EURO CONSULTING SRL (CUI 15101798)
- Cod CPV
- 79311100-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 80.000 RON
- Valoare atribuită
- 80.000 RON
- Data publicării
- 16.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.