Atribuită
Cumpărare directă
Kit VTM/UTM - Mediu pt. Transport Viral Coronavirus (Covid-19) + 2 tampoane sterile/test Mediu recomandat pentru transportul probelor virale, Mediu pentru transport viral pentru a asigura colectarea - transportul si stocarea a virusurilor inclusiv Coronavirus (Covid-19) Cut. = 50 tuburi x 2 ml mediu + 100 tampoane sterile exudat. Valabilitatea este de 1 an în conditii corespunzatoare de pastrare. Livrarea se efectueaza la sediul beneficiarului in termen de 48 ore de la comanda ferma. Livrarea este gratuita. Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate, certificate de analiza si instructiuni de folosire. Conditii de plata: 30 zile de la facturare TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.
- Număr anunț
- DA27568759
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- DELTAROM SRL (CUI 12388780)
- Cod CPV
- 33141000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.900 RON
- Valoare atribuită
- 8.900 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.