Atribuită
Cumpărare directă
. Preţ unitar (RON) Total (RON) Banda de ghidaj (inclusiv agent de lipire) 28 19 532 Curele trapezoidale (set) - Masina de spalat LM 14 1 95 95 Curele trapezoidale (set) - Masina de spalat LM 23 1 120 120 Curele trapezoidale (set) - Masina de spalat fara bariera igienica LM32 1 130 130 Curele trapezoidale (set) - Masina de spalat cu bariera igienica D2W30 1 145 145 Vaselina termica 1,5 118 177 Curele (set) - Uscatoare ES34 2 185 370 Filtru scame (set 1) 1 280 280 Total General (RON fara T.V.A.) 1.849 mai putin
- Număr anunț
- DA27511408
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- ROMCLEAN IMPORT SRL (CUI 7432570)
- Cod CPV
- 50530000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.849 RON
- Valoare atribuită
- 1.849 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.