Atribuită
Cumpărare directă
1 RIGLA LEMN 30 CM Buc 20 1.26 25.21 2 SWITCH 8PORT MERCUSYS DESKTOP 10/100/1000 Buc 1 142.86 142.86 3 ROUTER TP LINK WIRELESS 4 PORTURI Buc 2 168.07 336.13 4 MOUSE GENIUS Buc 2 42.02 84.03 5 LIPICI SOLID 40 GR Buc 14 2.52 35.29 6 FOARFECA Buc 14 1.68 23.53 7 CARIOCA 6/SET Set 14 4.20 58.82 8 CREIOANE COLORATE 24 CUL./SET Set 24 7.56 181.51 9 BIBLIORAFT PVC 5/8 CM Buc 21 4.62 97.06 10 FOLII PROTECTIE A4 Set 5 5.88 29.41 11 PIX PVC Buc 4 0.84 3.36 12 HARTIE CREPONATA Buc 10 1.26 12.61 13 ACUARELE COLIBRI Set 14 4.20 58.82 14 HARTIE GLACE Set 5 5.04 25.21 15 PLASTILINA Buc 8 3.36 26.89 16 PUZZLE Buc 6 15.13 90.76 17 PLIC C4 BANDA Buc 20 0.29 5.88 18 CARIOCA 12/SET Set 10 2.52 25.21 19 HARTIE COPIATOR A4 top 15 12.61 189.08 20 CREION CORECTOR MILAN Buc 5 4.20 21.01 mai putin
- Număr anunț
- DA27598473
- Autoritate contractantă
- Scoala Profesionala Speciala Ion Teodorescu (CUI 4364977)
- Furnizor / câștigător
- CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.473 RON
- Valoare atribuită
- 1.473 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.