Atribuită Cumpărare directă

Achizitie materiale de resortul comunicatiilor si informaticii conform ofertei de pret transmise la anuntul de publicitate ADV 1201366/11.03.2021 - OKI C531 TRANSFER BELT 44472202 ORIGINAL 1 BUC, pret 264 .00 lei fara TVA.

Număr anunț
DA27601798
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
Furnizor / câștigător
MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
Cod CPV
30125000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare atribuită
264 RON
Data publicării
18.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

264 RON

din 264 RON estimat