Atribuită
Cumpărare directă
EXMARK 60F2H00 CARTUS COMPATIBIL Numar de referinta: 14888 Pret de catalog: 69,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: BUC Cod si denumire CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) Descriere: LEXMARK 60F2H00 CARTUS COMPATIBIL 10000 pagini Increase valueDecrease value 345,00 LEXMARK 51B2000 CARTUS COMPATIBIL Numar de referinta: 464665469 Pret de catalog: 48,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: BUC Cod si denumire CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) Descriere: LEXMARK 51B2000 CARTUS COMPATIBIL Increase valueDecrease value 1.200,00 HP Q2612A/CANON FX10 CARTUS TONER COMPATIBIL Numar de referinta: Q2612A/FX10 Pret de catalog: 15,50 RON / Unitate de masura Unitate de masura: BUC Cod si denumire CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) Descriere: HP Q2612A/CANON FX10 CARTUS TONER COMPATIBIL CAPACITATE: 2000 PAG Increase valueDecrease value 77,50 HP CE285A cartus compatibil Numar de referinta: 11480 Pret de catalog: 15,50 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) Descriere: HP CE 285A /435A/436ACARTUS COMPATIBIL Increase valueDecrease value 310,00 HP CF 283A CARTUS COMPATIBIL Numar de referinta: 11121111 Pret de catalog: 15,00 RON / Unitate de masura Unitate de masura: bucata Cod si denumire CPV: 30125100-2 Cartuse de toner (Rev.2) Descriere: HP CF 283A CARTUS COMPATIBIL
- Număr anunț
- DA27616245
- Autoritate contractantă
- Centrul Medical De Diagnostic Si Tratament Ambulatoriu "Dr. Nicolae Kretzulescu (CUI 4267079)
- Furnizor / câștigător
- MEDA CONSULT SRL (CUI 15730038)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.993 RON
- Valoare atribuită
- 1.993 RON
- Data publicării
- 19.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.