Atribuită Cumpărare directă

UAT NEGRESTI OAS DORESTE SA ACHIZITIONEZE Servicii de revizie periodica la 1000 ore pentru buldoexcavatorul JCB 3CX14MFWM SM 245, conform ofertei de pret SDO007933/15.03.2021 cu nr. 6104/16.03.2021

Număr anunț
DA27598597
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Furnizor / câștigător
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
Cod CPV
50800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.188 RON
Valoare atribuită
7.188 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.188 RON

din 7.188 RON estimat