Atribuită
Cumpărare directă
Achizitie materiale de resortul comunicatiilor si informaticii conform ofertei de pret transmise la anuntul de publicitate ADV 1201366/11.03.2021. Pachetul contine: 1. CARTUS TONER KYOCERA ECOSYS P2040 dn (TK-1160)-2 buc , 410 lei ; 2. Toner Lexmark MX410 (60F2H00) - 2buc , 690lei ; 3.Cartus Lexmark MX/MS417de (51B2H00) -2 buc. 690lei. Total pachet = 1790.00 lei.
- Număr anunț
- DA27598015
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.790 RON
- Valoare atribuită
- 1.790 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.