Atribuită Cumpărare directă

1 Toner Q2612A Compatibil , negru cap. 1500 de pagini 30125100-2 HP-Q2612A/FX10-B-2k WPS 2000 buc 10 2 Toner HP CE255 Compatibil , negru cap.12500 de pagini 30125100-2 HP-RF-03X(CE255X)-B-12.5k WPS 12500 buc 1 3 Toner OKI MC 363 magenta, compatibil , rosu, cap. 3000 de pagini 30125100-2 OKI-C332-M-3k WPS 3000 buc 1 4 Toner OKI MC 363 cyan, compatibil, albastru, cap. 3000 de pagini 30125100-2 OKI-C332-C-3k WPS 3000 buc 1 5 Toner OKI MC363 yellow, compatibil, galben, cap. 3000 de pagini 30125100-2 OKI-C332-Y-3k WPS 3000 buc 1 6 Toner CRG-054 BK , original, negru 30125100-2 CANON-CRG054H-B-3.1k ORIGINAL 3100 buc 2 7 Toner CRG-054 Y, compatibil, galben 30125100-2 CANON-CRG054H-Y-2.3k WPS 2300 buc 2 8 Toner Lexmark T640, compatibil, negru 30125100-2 LEXMARK-T640-B-21k WPS 21000 buc 1 9 Toner Pantum TL-410X, original 30125100-2 PANTUM-TL-410X-B-6k PANTUM 6000 buc 10

Număr anunț
DA27616054
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE SALAJ (CUI 4291751)
Furnizor / câștigător
SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
Cod CPV
30125100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.840 RON
Valoare atribuită
2.840 RON
Data publicării
19.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.840 RON

din 2.840 RON estimat