Atribuită
Cumpărare directă
Toner HP Q2612A Pentru HP laserjet , U.M. 01028 30125110-5 HP-Q2612A/FX10-B-2k 2000 buc 2 Ribon EPSON LX 1170II Epson LX 1170 II, U.M. 01028 30125110-5 EPSON-MX-100 3000000 buc 2 Toner Lexmark MX410DE Lexmark MX410DE OEM , U.M. 01028 30125110-5 LEXMARK-MX410/MX510-B-10k 10000 buc 1 Toner LC 1280XL BK Brother LC-1280XLBK , U.M. 01028 30125110-5 BROTHER-LC1280XL-B 26ml buc 3 NECESAR U.M. 01028 Ghimbav, Str Aviatorului, Nr 1, Jud. Brasov Cartus HP M750 DN Negru Cod CE270A, U.M. 01090 30125110-5 HP-CE270A-B-13k 13000 buc 3 NECESAR U.M. 01090 Predeal, Str Rasnoavei, Nr 1, Jud. Brasov Toner TN 324K Pentru Konica Minolta C258- OEM – 28000 pagini OEM 01107 30125110-5 KONICA MINOLTA-TN324-B-28k 28000 buc 1 "Toner W 2000A OEM – 7000 pagini OEM UM 01107" 30125110-5 HP-658A-W2000A-B-7k 7000 buc 1 "Toner OKI C532 OEM – 46490608- 7000 pagini OEM UM 01107" 30125110-5 OKI-C532-B-7k 7000 buc 4 Toner HP Q2612A OEM – HP 12A- 2000 pagini OEM UM 02209 30125110-5 HP-Q2612A/FX10-B-2.8k 2800 buc 5 NECESAR UM 01107 si 02209 cu livrare la U.M. 01119 Str. Lunga, Nr. 233, Brasov, Jud. Brasov
- Număr anunț
- DA27597996
- Autoritate contractantă
- U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
- Furnizor / câștigător
- SKY GROUP SRL (CUI 16365631)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.893 RON
- Valoare atribuită
- 2.893 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 18.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.