Atribuită
Cumpărare directă
PRESTARI SERVICII DE REPARATII LA ECHIPAMENTELE DE AVERTIZARE ACUSTICA SI LUMINOASA INSTALATE PE AUTOSANITARELE SJA Valcea cu nr. de inmatriculare: VL 96 AMB, Descriere piese si subansamble noi, instalate: 1 TELECOMANDA WHELEN SERIE: 01-0284629-00A buc 1 x 1250,00 = 1250,00 VL 66 AMB Valoare piese si subansamble noi instalate fara TVA TOTAL LEI = 1250,00 lei Descriere servicii si deplasare interventie 1 Tarif deplasare interventie km 400 x 0,00 = 0,00 lei 2 Tarif interventie in regim normal buc 1 x 0,00 = 0,00 lei Valoare servicii manopera, interventii si deplasare TOTAL lei = 0,00 lei Valoare totala fara TVA =1250,00 Conform rapoarte de interventie tehnica nr.24 /25.03.2021
- Număr anunț
- DA27672870
- Autoritate contractantă
- Serviciul Judetean de Ambulanta Valcea (CUI 7446923)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.250 RON
- Valoare atribuită
- 1.250 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 30.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.