Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII INCARCARI CARTUSE LASER, INLOCUIRI CHIP-URI SI CILINDRI LA IMPRIMANTE/MULTIFUNCTIONALE/FAX/COPIATOARE 1 TONER BROTHER TN 1030 BUC 2x16,00=32,00 2 TONER BROTHER TN 3280 BUC 17x27,00=459,00 3 TONER + CHIP HP 285A BUC 1x17,00=17,00 4 TONER + CHIP HP 49X BUC 2x36,00=72,00 5 TONER BROTHER TN 3380 BUC 3x31,00=93,00 6 TONER BROTHER TN 3480 BUC 2x37,00=74,00 7 TONER + CHIP CANON CF 210X BUC 1x60,00=60,00 8 TONER BROTHER TN 2220 BUC 2x20,00=40,00 9 TONER HP 12A BUC 1x17,00=17,00 10 CILINDRU BROTHER DR 3200 BUC 4x38,00=152,00
- Număr anunț
- DA27678812
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4222239)
- Furnizor / câștigător
- C.S.C. SRL (CUI 15571153)
- Cod CPV
- 30125100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.016 RON
- Valoare atribuită
- 1.016 RON
- Data publicării
- 30.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 31.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.