Atribuită Cumpărare directă

Sistem contentionare complet (brate, membre inferioare, umeri) marime S, cu magneti si lacatul magnetic aferent.

Număr anunț
DA27635101
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
SYNERGO EUROPE SRL (CUI 22515288)
Cod CPV
33196200-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.306 RON
Valoare atribuită
1.306 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
25.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.306 RON

din 1.306 RON estimat