Atribuită
Cumpărare directă
Contract de service injectoare CT Brightspeed si CT Optima 660 Service doar munca - Injector cu cap dublu model Medrad Salient D – 8,400RON+TVA/an, insemnand 700.00 RON + TVA/luna • Intervenţii pentru mentenanţă preventiva – 1 (una)/an • Calibrare - 1 (una)/an • numar nelimitat de interventii de mentenanta corectiva (inclusiv manopera montare piese achizitionate de la GEMS Romania)) • inginer la site < 2 zile lucratoare Service doar munca – injector cu un singur cap model Nemoto A60 – 7,300RON+TVA/an, insemnand 608.33 RON + TVA/luna • Intervenţii pentru mentenanţă preventiva – 1 (una)/an • numar nelimitat de interventii de mentenanta corectiva (inclusiv manopera montare piese achizitionate de la GEMS Romania)) • inginer la site < 2 zile lucratoare Conditiile ofertei: Revizia se poate efectua doar in cazul in care exista minim 4 luni de contract subsecvent si se poate efectua doar pe un echipament perfect functional. Interventiile de service vor fi realizate de catre specialisti, autorizati de catre Bayer/Medrad, respectiv Nemoto. Piesele care vor fi diagnosticate defecte se vor factura separat. Pentru variantele de contract care includ piese de schimb, preturile sunt valabile doar in cazul returnarii gratuite catre furnizor a piesei inlocuite
- Număr anunț
- DA27509917
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.775 RON
- Valoare atribuită
- 11.775 RON
- Data publicării
- 03.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.