Atribuită
Cumpărare directă
Calce sodata AMSORB PLUS JERICAN Colector de condens D-fend Pro pentru analizorul de gaze capac gri inchis Kit circuit pacient de unica folosinta, ANES, adult Linie esantionare gaz, lungime 2m, de unica folosinta ACHIZITIA TINE LOC DE COMANDA FERMA--URGENT
- Număr anunț
- DA27593620
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf. Ioan" Galati (CUI 3346875)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 44164310-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.246 RON
- Valoare atribuită
- 17.246 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.