Atribuită
Cumpărare directă
Pachet piese aparate de anestezie - 3,577.00 RON + TVA Oferta cuprinde: - 3 bucati x capac burduf,cod2102707-001-S =318.00 RON + TVA / bucata - 954.00 RON + TVA / 3 bucati - 1 bucata x condensator,cod1407-7027-000 =1,988.00 RON + TVA / bucata - 1 bucata x capac condensator,cod1407-3130-000 = 48.00 RON + TVA / bucata - 1 bucata x burete canistra CO2,cod1407-3201-000 = 587.00 RON + TVA / bucata Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.
- Număr anunț
- DA27566165
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.577 RON
- Valoare atribuită
- 3.577 RON
- Data publicării
- 12.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.