Atribuită Cumpărare directă

Traductor presiune pentru echipamentul RMN Signa Explorer - 1,000.00 RON + TVA In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata traductorului de presiune este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii acestora, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pieselor respective. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA27628074
Autoritate contractantă
Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
34913000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat