Atribuită Cumpărare directă

Piesa de schimb pentru aparat de anestezie Carestation 620 SM617190031WA ansamblu modul de gaz - 13,136.00 RON + TVA Oferta este valabila cu preluarea piesei defecte. Garantie: 12 luni de la instalare. Acceptarea prezentei reprezinta comanda ferma.

Număr anunț
DA27634835
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Grigore Alexandrescu (CUI 4284134)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
31731100-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.822 RON
Valoare atribuită
11.822 RON
Data publicării
23.03.2021 00:00
Data finalizării
24.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.822 RON

din 11.822 RON estimat