Atribuită
Cumpărare directă
Motor came colimator (Collimator Motor-gold contact and Coupling Assembly) - 14,200.00 RON + TVA Pretul este valabil in conditiile returnarii gratuite catre furnizor a pieselor defecte si include costurile aferente livrarii. In cazul in care defectiunea prezinta o complexitate avansata, fiind necesar sa se inlocuiasca si alte piese, acestea vor face obiectul unei oferte ulterioare. Garantia acordata piesei este de 3 (trei) luni de la data instalarii. Piesele care, in timpul perioadei de garantie, le inlocuiesc pe cele defecte, beneficiaza de o noua perioada de garantie care curge de la data inlocuirii piesei defecte, dar nu va depasi termenul garantiei acordata initial pentru piesa respectiva. In cazul acceptarii prezentei oferte, vom considera comanda ferma primirea acesteia, impreuna conditiile generale atasate ofertei, semnate si stampilate de catre reprezentantul legal al unitatii.
- Număr anunț
- DA27490307
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 34913000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.200 RON
- Valoare atribuită
- 14.200 RON
- Data publicării
- 01.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.