Atribuită
Cumpărare directă
CT Brightspeed 8 Slices - Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese 9,590.00 RON+TVA /luna Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 3,000RON+TVA/lună • Diagnostic remote - 24/7, • Intervenţii pentru mentenanţă preventivă – 3 (trei)/an, • Număr nelimitat de intervenţii de mentenanţă corectivă (inclusiv manopera pentru montare piese achiziţionate de la GEMS Romania), • Acces online la iCentre • Timp de diagnostic remote < 4 ore • Propunere plan de reparaţie < 6 ore • Inginer la site < 2 zile lucrătoare, • Eliberarea unui Buletin de Securitate Radiologică conform normelor CNCAN în vigoare. • Service doar munca la statia de lucru AW Optima CT 660 - Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 85,020.00 RON+TVA Contract ONE Focus – doar muncă, fără piese - 6,590.00 RON +TVA/lună • Diagnostic remote - 24/7, • Intervenţii pentru mentenanţă preventivă – 3 (trei)/an,, • Număr nelimitat de intervenţii de mentenanţă corectivă (inclusiv manopera pentru montare piese achiziţionate de la GEMS Romania), • Acces online la iCentre • Timp de diagnostic remote < 4 ore • Propunere plan de reparaţie < 6 ore • Inginer la site < 2 zile lucrătoare, • Eliberarea unui Buletin de Securitate Radiologică conform normelor CNCAN în vigoare. • Service doar munca la statia de lucru AW În cazul în care clientul nu îşi îndeplineşte obligaţiile cu privire la conectivitatea la distanţă, accesul de bandă largă IT conex, GE va fi degrevat de obligaţiile sale care depend de dispon
- Număr anunț
- DA27529323
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50421000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.590 RON
- Valoare atribuită
- 9.590 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.