Atribuită
Cumpărare directă
Revizii aparate ATI - 25,391.00 RON + tVA Oferta cuprinde: - 4 x aparat anestezie Carestation 650 - 4,720.00 RON + TVA/buc - 18,880.00 RON + TVA / 4 bucati - 4x Monitor B40 - 533.00 RON + TVA/buc - 2,132.00 RON + TVA / 4 bucati - 1x Ventilator ENGSTROM - 4,379.00 RON + TVA/buc Interventii pentru mentenanta preventiva (revizie) - 1 (unu) / an - kiturile de revizie sunt incluse. Interventiile accidentale la cerere se vor oferta separat - 315 RON + TVA / ora. Piesele nu sunt incluse. Timp de raspuns: maximum 2 zile lucratoare. Call center dedicat. Ingineri certificati pentru efectuare service. Service autorizat oferit de producator.
- Număr anunț
- DA27596690
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
- Cod CPV
- 50420000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.391 RON
- Valoare atribuită
- 25.391 RON
- Data publicării
- 17.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.