Atribuită Cumpărare directă

TS-F-D Senzor SpO2 deget Trusignal cu cablu conectare 1m - tip clestisor – adult, compatibil cu moni,Cablu conexiune pulsoximetru TruSignal cu conector GE

Număr anunț
DA27623724
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA SLATINA (CUI 4394927)
Furnizor / câștigător
GENERAL ELECTRIC MEDICAL SYSTEMS ROMANIA SRL (CUI 12924986)
Cod CPV
35125110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.147 RON
Valoare atribuită
3.147 RON
Data publicării
22.03.2021 00:00
Data finalizării
23.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.147 RON

din 3.147 RON estimat