Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Pachet telefonie voce mobila 542 euro fara tva, cu 44 telefoane incluse și pachet servicii fixe de date 161 euro fara tva conform conditiilor contractuale . Perioada contractuala 24 luni. Valoare abonament lunar = 703 euro fara tva, reprezentand 3475,49 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9438 lei, valabil pentru 23.02.2021.
- Număr anunț
- DA27532658
- Autoritate contractantă
- Agentia de Investigare Feroviara Româna - AGIFER (CUI 34988646)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64200000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 83.412 RON
- Valoare atribuită
- 83.412 RON
- Data publicării
- 08.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.