Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Hfc – 50 Mbps download. Reteaua este folosita prin Novasat. Denumire crm: asocbazinuldornelor-sv-net Pret: 16,84 euro fara tva ( 83,37 lei fara tva). Tv Digital- TV Optim. Reteaua este folosita prin Novasat. Denumire crm: asocbazinuldornelor-sv-tv Pret: 5,79 euro fara tva ( 28,66 lei fara tva). Valoare totala abonament lunar: 22,63 euro fara tva, reprezentand 112,03 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul de 4,9511 lei, valabil pentru 17.03.2021.

Număr anunț
DA27599229
Autoritate contractantă
ASOCIATIA ”GRUPUL DE ACTIUNE LOCAL BAZINUL DORNELOR” (CUI 27296073)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
92220000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.344 RON
Valoare atribuită
1.344 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.344 RON

din 1.344 RON estimat