Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: VDF_NATIONAL_Internet_90Mbps up to 100Mbps_100Mbps National / Router Wifi. Valoare abonament lunar = 35 euro fara TVA, reprezentand 173,36 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9533 lei, valabil pentru 24.03.2021. Perioada contractuala = 24 luni.
- Număr anunț
- DA27650295
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "MIHAI VITEAZUL" CALARASI (CUI 23416398)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.161 RON
- Valoare atribuită
- 4.161 RON
- Data publicării
- 25.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 25.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.