Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Pachet servicii de telefonie: da, telefix connect 200 / 1 bucata Pachet solutie date prin fribra optica : 1 bucata Pachet echipamente : 1 Routere Assus gratuite 1 aparat telephonic fara fir gratuit, Buget achizitie telefoane – nu Valoarea abonamentului lunar este de 41 EURO fara TVA, reprezentand 202,64 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9426 RON, valabil in data de 17.02.2021

Număr anunț
DA27525447
Autoritate contractantă
Scoala Gimnazială Nr.1 Dej (CUI 18001424)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.661 RON
Valoare atribuită
4.661 RON
Data publicării
05.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.661 RON

din 4.661 RON estimat