Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului internet Business Fiber Power 500 Mbps/25Mbps. Perioada contractuala: 24 de luni. Plata: lunara Costul total pentru o perioada de 24 luni este de 480 EURO fara TVA, reprezentand 2.372,78 RON fara TVA. Echivalenta a fost facuta la curs Vodafone de 1 EURO=4.9433 RON, valabil in data de 03.02.2021.
- Număr anunț
- DA27526264
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala "Ion Creanga (CUI 4959711)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.373 RON
- Valoare atribuită
- 2.373 RON
- Data publicării
- 05.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.