Atribuită
Cumpărare directă
Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: Servicii internet fix prin fibra optica banda garantata -2 buc; Conexiune internet VPNL2 -1 buc; Servicii telefonie fixa - 2 buc. Cost lunar = 229 euro fara TVA, reprezentand 1134,16 lei fara tva. Echivalenta s-a facut la cursul Vodafone de 4,9527 lei, valabil pentru 15.03.2021.
- Număr anunț
- DA27579813
- Autoritate contractantă
- COMUNA DAENI (PRIMARIA DAENI) (CUI 4794087)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 72400000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29.488 RON
- Valoare atribuită
- 29.488 RON
- Data publicării
- 15.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 16.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.