Atribuită Cumpărare directă

Servicii de furnizare acces internet pentru luna martie 2021 , prin prelungire cu act adițional la contractul nr 1994/30.01.2020. Abonament internet 50 Mbps up to 75 Mbps +100 Mbps nat si Hospot 2 GB - abonament gazduire site si e-mail (www.cassv.ro) - spatiul comun este de 2 GB, 40 adrese de e-mail incluse. Echipament –media convertor in custodie pe perioada contractului - 8 adrese de IP fixe - TV prin cablu analogic gratuit. Costul total lunar al serviciilor este de 62 euro fara tva, reprezentand 300,00 RON fara TVA

Număr anunț
DA27498287
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE SUCEAVA (CUI 11352916)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
72400000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
300 RON
Valoare atribuită
300 RON
Data publicării
02.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

300 RON

din 300 RON estimat