Atribuită Cumpărare directă

conform ofertei inregistrata cu nr.8248/12.03.2021

Număr anunț
DA27596499
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BOTOSANI (CUI 3372882)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64212000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
91.002 RON
Valoare atribuită
91.002 RON
Data publicării
17.03.2021 00:00
Data finalizării
18.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

91.002 RON

din 91.002 RON estimat