Atribuită Cumpărare directă

Vodafone Romania SA pune la dispozitia beneficiarului: - 6 servicii internet; - 42 servicii e Transport EoMPLS; - 10 servicii de Vodafone Office Complete 36; - Serviciu de MEntemanta proiect WIFI4EU; - Serivciu de protective Anti DDOS. Pretul lunar este de 9725 RON fara TVA.

Număr anunț
DA27483952
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DEJ (CUI 4349179)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64200000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97.250 RON
Valoare atribuită
97.250 RON
Data publicării
01.03.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97.250 RON

din 97.250 RON estimat