Atribuită Cumpărare directă

Abonament Start National. Minute si SMS-uri in Vodafone si retele fixe nationale nelimitat. tarif convorbiri in retele nationale/min 0,12 euro/min; tarif SMS national 0,08 euro/sms. Trafic de date mobile national 0eur/150MB. Minute nationale incluse in abonament 2000 min. si se activeaza pentru abonamentele Start National. Cantitatea necesara reprezinta 23 buc abonamente x 24 luni = 552. Pretul include toate costurile aferente prestarii serviciului.

Număr anunț
DA27516721
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
Cod CPV
64211000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.140 RON
Valoare atribuită
4.140 RON
Data publicării
04.03.2021 00:00
Data finalizării
05.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.140 RON

din 4.140 RON estimat