Atribuită
Cumpărare directă
Abonament Red Infinity. Minute/SMS-uri nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS-uri in roaming SEE nelimitat; tarif SMS national 0,12 euro/sms; Trafic de date mobile national 0 eur/150 mb. Cantitateanecesara reprezinta 82 buc abonament x 24 luni = 1968. Pretul include toate costurile aferente prestarii serviciului.
- Număr anunț
- DA27517055
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.200 RON
- Valoare atribuită
- 49.200 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.