Atribuită
Cumpărare directă
Red infinity X5. Minute/SMS nationale si minute internationale catre retelele fixe din SEE si minute/SMS in roaming SEE nelimitat; Tarif SMS national 0,12 eur/sms. Minute/SMS internationale catre retele mobile SEE nelimitat; date mobile, trafic national si roaming SEE nelimitat; Viteza maxima estimata si promovata pentru trafic national 225 Mbps (download)/50mbps (upload); date mobile disponibile in SEE cu aplicarea limitei de consum. Cantitatea necesara reprezinta 2 buc abonamente x 24 luni = 48. Pretul include toate costurile aferente prestarii serviciului.
- Număr anunț
- DA27518807
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
- Furnizor / câștigător
- VODAFONE ROMANIA SA (CUI 8971726)
- Cod CPV
- 64211000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.680 RON
- Valoare atribuită
- 7.680 RON
- Data publicării
- 04.03.2021 00:00
- Data finalizării
- 05.03.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.